FORMULARZ UMÓWIENIA NA BADANIA MEDYCYNY PRACY

Umów się na badania medycyny pracy on-line: szybko i wygodnie.
Skorzystaj z poniższego formularza.
Wszystkie badania wykonywane są na podstawie oryginału skierowania z zakładu pracy, który należy mieć ze sobą w dniu realizacji badań.

Przesłano pomyślnie. Dziękujemy.

Rodzaj badań:
Czy w skierowaniu jest zaznaczony czynnik kierowanie pojazdem kat. B ?
Czy w skierowaniu jest zaznaczony czynnik kierowanie pojazdem kat. C-E ?
Czy w skierowaniu jest zaznaczony czynnik obsługa maszyn w ruchu (np. wózki widłowe, suwnice)?
Jeżeli TAK to do kiedy Pan/Pani ma ważne psychotesty?
Preferowany termin/terminy badań:
Jeśli posiadasz skierowanie dołącz skan

UWAGA!
Upewnij się, czy na skierowaniu zostały podane wszystkie wymagane informacje (m.in. nazwa firmy oraz NIP lub REGON, dane osobowe Pacjenta, typ badania lekarskiego).
Możesz dodać więcej niż jeden plik, załączane pliki nie mogą przekraczać 5 MB.
Czas udzielenia odpowiedzi zwrotnej wynosi 1 dzień roboczy.

Administratorem danych osobowych jest Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna Pulsantis Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 3. Przetwarzamy Twoje dane zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci zapis na wybrane badania medycyny pracy zgodnie z wystawionym skierowaniem. W celu weryfikacji Twojej tożsamości oraz umówienia kontaktu potrzebujemy otrzymać od Ciebie dane obejmujące imię, nazwisko,rodzaj badań oraz w zależności od wybranej formy kontaktu adres e-mail lub/ i numer telefonu. Pamiętaj, że do zgłoszenia możesz dołączyć również wystawione skierowanie. We wszelkich sprawach związanych z ochroną Twoich danych możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem e-mail: rodo@pulsantis.pl

Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna Pulsantis Sp. z o.o. świadczy usługi medycyny pracy wyłącznie dla firm, które posiadają podpisaną umowę.
Wypełniając formularz prosimy o przesłanie skierowania na badania - brak skierowania na badania uniemożliwi jego umówienie.

Wysyłanie...

Nasi partnerzy