Zdeklaruj się

Możesz złożyć deklarację do Przychodni Specjalistyczno-Rehabilitacyjnej Pulsantis Sp. z o.o. przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu.

Złożenie deklaracji do lekarza, pielęgniarki i położnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia zapewnia dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej. W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej pacjenci mogą korzystać z usług lekarza internisty, lekarza pediatry, pielęgniarki i położnej po wcześniejszym złożeniu deklaracji wyboru. Złożenie deklaracji uprawnia do korzystania z usług w Przychodni Pulsantis Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ DO PRZYCHODNI Specjalistyczno-Rehabilitacyjna Pulsantis Sp. z o.o. we Wrocławiu?

Deklaracje wyboru lekarza POZ można złożyć w postaci papierowej w przychodni (WZÓR DEKLARACJI DO POBRANIA) lub w postaci elektronicznej za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP). W tym celu należy wypełnić odpowiedni wniosek i podpisać go za pomocą Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

Przypominamy, że aktywowane Internetowe Konto Pacjenta (IKP) daje możliwość:

  • pobrania i zrealizowania wystawionej e-recepty i e-skierowania;
  • sprawdzenia historii swoich wizyt, za które zapłacił Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ);
  • udostępnienia bliskiej osobie lub lekarzowi swoich danych medycznych i informacji o stanie zdrowia

PRZEWODNIK

Krok 1:
Wchodzimy na stronę https://pacjent.gov.pl/

Krok 2:
W prawym, górnym rogu klikamy przycisk „Zaloguj się” i logujemy się do systemu (jeśli nie mamy konta, sprawdzamy jak je założyć)

Krok 3:
Z paska zakładek wybieramy „Moje konto" i w zakładce tej szukamy tytułu „Twoja Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ)" Klikamy wypełnij deklaracje

Krok 4:
Po pojawieniu się możliwości wypełnienia trzech e-deklaracji, zaczynamy od wyboru lekarza POZ – w polu „Lekarz” klikamy wypełnij e-deklaracje (Ważne! Pamiętaj aby wybrać lekarza, pielęgniarkę środowiskową oraz w przypadku kobiet położną w celu kompleksowej opieki medycznej)

Krok 5:
Sprawdzamy i uzupełniamy swoje dane (imię i nazwisko, PESEL, adres).

Krok 6:
Wybieramy placówkę wpisując:

  • Województwo: Dolnośląskie
  • Miejscowość: Wrocław
  • Ulica: Ostrowskiego
  • Placówka: Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna PULSANTIS Sp. z o.o.

Krok 7:
Po wypełnieniu wszystkich pól, klikamy po prawej stronie „Podpisz e-deklaracje”. Deklaracja zostanie podpisana za pomocą Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego. Teraz już możesz korzystać z Podstawowej Opieki Zdrowotnej w przychodni Specjalistyczno-Rehabilitacyjnej Pulsantis Sp. z o.o. we Wrocławiu.

Dlaczego właśnie u nas?

Przychodnia Pulsantis prowadzi kompleksową opiekę zdrowotną nad pacjentami. Posiadamy nowoczesny sprzęt usprawniający diagnozę i proces leczenia a także możliwość konsultacji w poradniach wielospecjalistycznych.

Nasi partnerzy