Gabinety prywatne


Dietetyk

Katarzyna Śledzińska ukończyła studia magisterskie na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Współpracuje z osobami zmagającymi się z:

• otyłością lub nadwagą
• zaburzeniami gospodarki hormonalnej (niedoczynność i nadczynność tarczycy, Hashimoto)
• zaburzeniami gospodarki lipidowej (dyslipidemia, miażdżyca)
• zaburzeniami gospodarki węglowodanowej (insulinooporność, cukrzyca typu 2, niewymagająca insulinoterapii)
• zaburzeniami układu pokarmowego
• nadciśnieniem tętniczym

Uwielbia gotować i dba, aby każde posiłki, które proponuje pacjentom były zarówno smaczne jak i dostosowane do ich możliwości kulinarnych. W swojej pracy stawia na poprawę nawyków żywieniowych, które są kluczowe w procesie zmiany sposobu odżywiania. Stara się znaleźć balans pomiędzy posiłkami odżywczymi, a tymi mniej zdrowymi, bez których pacjenci nie wyobrażają sobie swojego codziennego odżywiania. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach z zakresu dietetyki klinicznej i psychodietetyki. Pracując z pacjentami, poza nawykami żywieniowymi, bierze pod uwagę jakość snu, tryb życia oraz czynniki psychologiczne wpływające na nieprawidłowe odżywianie, takie jak np. stres.

Tworząc jadłospisy i zalecenia bazuje na wiedzy popartej badaniami naukowymi, dlatego pacjenci mogą mieć pewność, że trafiają w zaufane ręce. Opracowuje indywidualne zalecenia pod występujące choroby. Uczy, jak komponować posiłki, które będą smaczne i zdrowe.

Cennik:

Pierwsza konsultacja dietetyczna (60 minut): 180 zł

Jadłospis 7-dniowy: 200 zł

Kolejna konsultacja dietetyczna (30 minut): 120 zł

Tel. 508 097 782
e-mail: gabinet@pulsantis.pl

Nasi partnerzy